Atsiliepimai apie Bioness

Daina, 37 metai, naudojasi L300:

„Man diagnozavo išsėtinę sklerozę prieš 12 metų. Dažnai svaigsta galva, naktimis užeina nemigos priepuoliai. Vieną dieną eidama į darbą užkliuvau už šaligatvio, sužeidimai buvo nedideli, bet po to karto vienos kojos pėda pradėjo kliūti visur. Pradėjo imti depresija, ėmiau galvoti, kad bus viskas ir nebegalėsiu judėti be baimės.

Sūnus, kuris gyvena Norvegijoje, matė kaip vietinis norvegas vaikščioja į parduotuvę su keistu įtvaru ant blauzdos. Kadangi žmogus dirbo toje pačioje gamykloje, pasišnekėjo ir papasakojo apie Bioness® L300. Išsiaiškinom, kad toks Bioness® centras yra Vilniuje, Lietuvoje.

Prisipažinsiu, buvau labai skeptiška ir netikėjau dėl šios sistemos galimybių man padėti. Be to, pati gyvenu Kaune, bet pabandžiau. Buvo suderintas susitikimas, specialistas, kuris atvyko į namus, turėjo visą įrangą ir mes pabandėme.

Uždėjus įtvarą su davikliu pradėjome vaikščioti, o mano pėda žingsnio metu pradėjo kilti aukštyn. Mano nuostabai po kelių tokių užsiėmimų aš pati galiu be įtvaro kilnoti pėdą.
Man ši sistema padėjo atgauti pasitikėjimą savimi. Kadangi vėl galiu laisvai vaikščioti, jaučiuosi ramiau, sumažėjusi depresija, bei jaučiuosi motyvuota nuveikti daugiau gyvenime, taip pat galiu vaikščioti kartu su savo vaikais. Esu dėkinga“.

 

Valdas, 52 metai, hemoraginis galvos smegenų insultas, naudojasi L300 Plus:

„Prieš du metus mane ištiko insultas. Nesupratau situacijos rimtumo, tačiau po profesionalių gydytojų pagalbos ir skubios reakcijos, mano būklė buvo ne tokia bloga. Po reabilitacijos, grįžus namo, mano kairė koja buvo visiškai paralyžiuota. Negalėjau valingai kelti šlaunies, o pėda buvo įdėta į įtvarą. Mano būklė man neleido judėti. Galiausiai – nepatiko būti ratukuose ir priklausomam nuo kitų šeimos narių.

Mano gydytojas pasiūlė išbandyti Bioness kojos stimuliavimo sistemą L300 Plus. Ji padėjo ne iš karto – tačiau dabar galiu vaikščioti be vaikštynės, nueiti nedidelius atstumus.“